Máte rádi přírodu? Pojďte k ní ještě blíž.

 

Naučte se vyrábět přírodní mastičky, sirupy a tinktury. Nebo třeba uklízet svou domácnost úplně bez chemie.

 

Ukážu vám tajemství výroby přírodních homemade výrobků. Jednoduše a hravě to zvládnete i vy.

 

Ponořte se do ebooku Příručka k vaší přírodní domácnosti...

Stačí vám k tomu jen pár minut času, několik přírodních ingrediencí a i vy můžete dát přírodě zelenou.

 

Já jsem na tuto přírodní cestu vstoupila před 10 lety. Dnes si vystačím s pár přípravky a mastičkami, které skvěle fungují.

Dříve jsem také používala běžné chemické prostředky a spoustu drahých mastiček a léků. A myslela jsem si, že vyrobit všechny tyhle věci přírodní cestou je nemožné.

Dnes už vím, že příroda je opravdu mocná a vy si můžete vyrobit vše, co chcete.

A také vy to zvládnete hravě! Povedu vás krůček pro krůčku..

Své zkušenosti jsem sepsala do ebooku Příručka k vaší přírodní domácnosti

Co v ebooku najdete a co vám přinese:

 • 30 ověřených návodů na 77 stranách
  V ebooku najdete velké množství informací, které vám výrobu usnadní a bude pro vás kouzelně jednoduchá. Podrobné fotografie jsou samozřejmostí.
 • Náročnost a čas výroby
  Jelikož mám doma 3 malé děti, je pro mě čas to nejdůležitější, co mám. A proto i vy najdete u každého receptu čas a náročnost výroby.
 • Ingredience jsou dopodrobna vysvětlené
  Nevíte, co je to vlastně coco glukosid, nebo odkud se vzal nimbový olej a na co je skvělý? Nevadí. Všechno najdete v ebooku dopodrobna vysvětlené.
 • Spoustu přírodních tipů
  Víte, že levandulová mast je volba číslo 1 na štípance? Nebo, že na akné nebo koutek vám skvělé zabere zinková mast? A na úklid půlky domácnosti si vystačíte s octem?
 • Nákupní seznam
  U všech návodu je nákupní seznam. Budete vědět kde a za kolik danou ingredienci koupíte. Nebo si pro ní zajdete na louku či lesa. Nic dalšího nehledáte, vše zvládnete jedním klikem.

Zajímá vás, co všechno v ebooku najdete? Koukněte do obsahu:

A jak vypadají jednotlivé stránky s návody:

Na kolik si tento ebook cením?

Na 370 Kč (15 eur).

Za tuhle cenu můžete i vy nastartovat vaši cestu směrem k přírodě.

 

A co je skvělé? Přeskočíte fázi výroby pokus-omyl. Všechny návody v ebooku jsou vyzkoušené a ověřené. A podle kouzelných tipů je můžete doladit k dokonalosti, tak jak vyhovují jenom vám. To je na domácí výrobě krásné.

UŠETŘÍTE VÁŠ ČAS

Čas je to nejcenější, co máme. Nemusíte vyhledávat a zkoušet různé návody. Nemusíte zjišťovat, kde a za kolik koupíte ingredience. Všechny návody jsou vyzkoušené a plně funkční.

UŠETŘÍTE VAŠE PENÍZE

Domácí výroba je podstatně levnější než kupované prostředky. Navíc nemusíte navštěvovat drahé kurzy, kupovat knihy, všechno již najdete dopodrobna sepsané v ebooku.

CHRÁNÍTE SI SVOJE ZDRAVÍ

Používáním přírodních prostředků v domácnosti a na své tělo snižujete množství chemického koktejlu, který se dnes běžně používá. Vaše tělo se vám za to odmění.

CHRANÍTE PŘÍRODU

Používáním domácích nechemických prostředků chráníte nejen spodní vody, odpadní vody a celkově matičku přírodu.

VYUŽIJETE SVOJI KREATIVITU

Při výrobě domácí prostředků, mastiček, tinktur využijete svoji tvořivost, probudíte v sobě svoje vnitřní dítě.

PŘÍRODNÍ TIPY

V ebooku najdete mnoho přírodních tipů a rad, které vám opravdu pomohou při různých bolístkách a situacích.

A co na ebook říkají jeho čtenáři?

V dnešní době se rojí spousta ebooků snad úplně o všem, dost jsem váhala, jestli si pořídit zase dalších pár stránek, aby opět někde jen nezapadly. Ale Magdiny autentické fotky a upřímnost slova mě přesvědčila. Její vědomosti pěkné sepsané, by si měl přečíst každý, abychom se konečně začali všichni zase obracet směrem k přírodě a přestali jí komerčními prostředky ničit. Jako správná ‚ekoezobio‘ matka si spoustu prostředků v domácnosti míchám, ale Magdiny tipy a jednoduchý popis bych doporučila jak začátečníkům, kteří by rádi začali ‚trochu jinak‘, tak lidem, kteří přemýšlejí, kde ušetřit. Ale nakonec i zkušeným znalcům, kterým příručka může ušetřit čas věčného vyhledávaní na internetu o dávkování, kde prostředky koupit apod.
Tereza Kvačalamaminka 2 princezen, Financial Controller
Milá Magdi, z tvého e-booku jsem naprosto nadšená! Je skutečně velmi obsáhlý, přehledný s překrásnými fotkami. Navíc plný úžasných tipů a triků, co a jak a na co :-). Recepty jsi všechny popsala jednoduchým a srozumitelným způsobem, že už se těším, až vše postupně sama vyzkouším. Když má člověk vše takto krásně po kupě, ještě s radami na vylepšení a kde si dát pozor, tak si usnadní spoustu hodin práce, jak samotnými nezdárnými pokusy, tak i hledání na internetu vhodných receptů. Moc ti děkuji za takovýto nádherný produkt. Je na něm vidět obrovský odvedený kus práce a hlavně cit srdce, se kterým jsi to dělala. Přeji tvému e-booku, nechť se šíří do všech domácností, abychom žili více v souladu s přírodou a toxická chemie již opustila regály jak v domácnostech, tak i v obchodech.
Marie RivaMajitelka a zakladatelka Riva Centra, místa inspirace a setkávání
Když se mi dostal ebook do ruky, byla jsem velice ráda. Již delší dobu se zajímám o přírodní produkty a domácí výrobu čistících prostředků. V tomto ebooku jsem našla mnoho skvělých receptů na výrobu např. pracího gelu a v čem prát vlnu či funkční textil, čističů do domácnosti a spoustu rad, jak na vlastní výrobu. A nejen to, ale také domácí sirupy a mastičky, krémy. Konečně mám doma užitečného pomocníka.
Hana Adamcovácestujeme s Hankou, www.hanaadamcova.cz
Ebook se velmi pěkně čte, o látkách, které jsou v běžné drogerii a kosmetice je tam napsáno tolik, že se opravdu člověk musí zamyslet. A pak jsem o to víc ocenila že, je každý "návod" velmi jasně popsán, velice oceňuji nákupní seznam a typy na obchody, kde suroviny nakoupí. Člověka to nabudí, že má chuť hned vyrábět. V neposlední řadě je super bonus. Ebook moc doporučuji, je opravdu super a šumivé koule u nás mají velký úspěch 😊
Dana Kynlovánadšená kuchařka, www.uvarisity.cz

A co když ebook nenaplní vaše očekávání, nenajdete v něm nic nového, nebo to, co jste chtěli najít? 

Záleží mi na tom, abyste byli spokojeni.

Máte 14denní garanci vrácení peněz ode dne přijetí ebooku do vaší emailové schránky bez jakéhokoliv udání důvodů.

Navíc jsem pro vás k ebooku připravila ještě skvělý a užitečný bonus. Seznam produktů, které se nemusíte bát koupit.

Nechce se vám do výroby některého výrobku, ale chtěli byste mít doma jeho přírodní verzi? Jenže v obchodech a na internetu je toho tolik. A i když se to tváří jako "eko", vlastně to vůbec "eko" není. S tímhle vám pomuže bonus k ebooku - Seznam přírodních produktů s odkazy, kde je koupit:

 

SEZNAM PRODUKTŮ, KTERÉ SE NEMUSÍTE BÁT KOUPIT.

Stačí objednat ebook a můžete rovnou začít. Dejte přírodě zelenou a skoncujte s chemií ve své domácnosti.

 

Klikněte na tlačítko OBJEDNAT a objednejte si eBook

za 370 Kč (15 eur).

 

 

Upozornění zákazníky z EU: Pokud chcete fakturu vystavit na firmu a nejste plátce DPH, vzniká vám vystavením faktury povinnost stát se identifikovanou osobou a je nutné, abyste mi dodali své IČ DPH. Pokud identifikovanou osobou nejste nebo se jí stát nechcete, doporučuji koupit si program na fyzickou osobu nepodnikatele.